Výsledková pohádka v soutěžích družstev 2020

Nevím u jaké kategorie začít, protože u všech to dopadlo nad očekávání, ale začnu u nejmenších.


Minitenisté
O nich již jeden oslavný článek vyšel. Takže ještě jednou velká gratulace k postupu ze základní skupiny do krajského finále, které se bude konat 29.8.2020.

http://cztenis.cz/minitenis/druzstva/sezona/2020/soutez/7123

Babytenisté

O jejich postupu ze základní skupiny do osmifinále rozhodl jediný game. Ano čtete dobře jediný game, tak vyrovnané to letos bylo.

http://cztenis.cz/babytenis/druzstva/sezona/2020/soutez/7137
Družstvo hrálo ve složení Terezka Slavíková, Justýnka Pitliaková, Nellča Janoušová, Jaruška Holejšovská a Oliver Lušňák.

Mladší žáci

Ti ve své skupině obsadili 3. místo. V situaci kdy jsme nevěděli zda se nám podaří družstvo vůbec sestavit je to velice pěkné umístění.

http://cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2020/soutez/6950
Hráli v sestavě Eliška Žabová, Sofie Jíšová, Eliška Walterová, Kristýna Toulová, Richard Reško, Mikuláš Svatoš, Lukáš Žoček, Josef Horálek.

Starší žáci

Ti byli postaveni před nelehkou úlohu zachránit II. třídu a to se jim v posledním zápase proti Mnichovu Hradišti podařilo. S ohledem na zranění prvního nasazené hráče Olivera Jíši je to velký úspěch.

http://cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2020/soutez/6933
Složení družstva bylo Bára Slavíková, Adéla Janoušová, Anna Sedláčková, Oliver Jíša, Matěj Kyselý, Richard Reško, Mikuláš Svatoš, Robin Kopecký.

Dospělí

V této kategorii zněl rozkaz celkem jasně. Postup z pralesní ligy. Něco jiného by bylo bráno za neúspěch. Vzhledem k soupisce nás mohlo zastavit jenom zranění a to se málem povedlo když v rozhodujícím utkání se zranil Jirka Janouš, ale ostatní členové družstva se nedali rozhodit a utkání dovedli do úspěšného konce a tím pro Vlašim zajistil III. třídu. Doufám, že to pro náš tým není konečná stanice, ale pouze přestupní pro útok do vyšších tříd.

http://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2020/soutez/6917
Postup vybojovali Kačka Šramotová, Bára Slavíková, Andrea Zákostelská, Aneta Saifrtová, Adam Čuřín, Petr Říha, Jirka Janouš, Vláďa Kosík, Lukáš Škrabánek, Martin Kobrle, Adam Lukáš.

Co dodat. Doufám, že takovéto výsledky povzbudí naše hráče ještě k většímu tréninkovému úsilí, aby nezůstalo pouze u jedné povedené sezóny. Můžu slíbit za vedení spolku, že když uvidíme snahu tak se Vám budeme snažit vytvořit co nejlepší tenisové podmínky.

Velké poděkování patří všem hráčů a hráčkám, kapitánům jednotlivých družstev (Šramota, Slavík, Kobrle, Toula) a hlavně rodičům dětí.

Hezké tenisové prázdniny

Ondra Slavík, předseda spolku

090218
155426

 

Tenis Vlašim, z. s.
IČ: 07346328
č.p. 151, 257 26 Radošovice
Bankovní účet: 5424156319/0800