Májové slavnosti 2022

Po covidové pauze Město Vlašim uspořádalo na 1. května tradiční Majové slavností a náš spolek byl také jejich součástí. Návštěvníkům jsme nabídli pestré menu. Nejdříve mohli shlédnout mistrovské utkání našich dorostenců. Byl to nervy drásající souboj proti TJ LTC Poděbrady, který musel rozhodnout až závěrečná dívčí čtyřhra ve které naše hráčky Terezka Slavíková a Andrea Zákostelská dokázaly otočit nepříznivě se vyvíjející zápas. Zápas rozhodl supertiebreak poměrem 11:9 pro naše hráčky. Dále jsme uspořádali pro příchozí dětí různé soutěže. Po celou dobu akce byl v provozu kiosek. Myslím si, že akce vydařila, bylo dobré počasí a všichni jsme si to užili. Velké poděkování patří Magdě Kaprálové, Daně Chvojkové, které měly na starost hosty v kiosku a Pavlu Šramotovi, který se staral o příchozí děti.

Ondra Slavík, předseda spolku

165950

Tenis Vlašim, z. s.
IČ: 07346328
č.p. 151, 257 26 Radošovice
Bankovní účet: 5424156319/0800